Zjazd Dorosłej NINIWY [wrzesień]

Kiedy? 2.10.2021
Zjazd zaplanowany jest na sobotę. Można wykupić nocleg z piątku na sobotę lub z soboty na niedzielę, jednak na te dni nie ma przewidzianego programu. 

Gdzie? OCM NINIWA
ul. Posmyk 5, Lubliniec

Prowadzi: o. Tomasz Maniura

Kategoria

50.00

Pozostało 39 miejsc

Masz skończone 24 lata? Pracujesz? Masz żonę, męża, dzieci? A może jesteś nowoczesnym „singlem”? Chcesz pogłębiać swoją wiarę i mimo dorosłych obowiązków oraz tzw. braku czasu – zawalczyć o swój rozwój duchowy? Te spotkania są dla Ciebie! Weekendowe Zjazdy Dorosłej NINIWY to przedłużenie młodzieżowej tradycji na gruncie nowych wyzwań i problemów życiowych.

Od jakiegoś czasu powstają także lokalne Dorosłe NINIWY. Nasz zjazd to dla nich szansa spotkania w większym gronie. Pobądź razem z innymi dorosłymi (a czasem i z dziećmi tych dorosłych), którym bliskie są niniwowe korzenie! Podziel się swoimi codziennymi doświadczeniami i wiarą. Masz okazję trochę odetchnąć w kokotkowym mikroklimacie i po prostu pobyć!

Spotykamy się dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Każde spotkanie ma temat przewodni. Najintensywniejsza programowo jest sobota. Jeśli nie możesz przyjechać na cały weekend, wpadnij chociaż wtedy! Dbamy też o to, by w programie znalazło się sporo czasu na luźne pobycie ze sobą, rozmowy i nadrobienie przyjacielskich zaległości.

Powiązane wydarzenia